by nimda/ September 1. 2016/ 0 Comments/ Новини

Третя Гра сезону 2016, яка відбулася 29 липня, у якій компанія Віконна Гільдія взяла участь у якості спонсора заходу !Вечірні сукні шикарних леді вигідно підкреслювали елегантність чоловіків, дзвеніли келихи і звучали компліменти!

Для переможця інтелектуальних ігор, компанія Віконна Гільдія зробила подарунок в якості 4 вікон в матеріалі Дерево , 90 мм брус .Переможець сам вирішує як він хоче використовувати вікна і куди їх поставити . Як вже стало відомо вікна будуть виготовлені в госпіталь для військових . Вітаємо команду Валерія Кузнєцова з переконливою перемогою та дякуємо обидві команди за динамічну та цікаву Третю Гру!

Intellectual Battle 2016 – це ігри для неординарних, креативних, азартних і всебічно розвинених людей. Збираємо архітекторів, дизайнерів, друзів і партнерів в одному просторі для розширення комунікації, розвитку партнерських відносин і просто дружнього відпочинку.

Мета Intellectual Battle 2016 – це створення дружньої та позитивної атмосфери, де дві команди суперників, що складаються з архітекторів і дизайнерів з усієї України, будуть змагатися у своїх знаннях дизайну, архітектури і мистецтва. Всього зібрано 8 команд, кожна з яких складається з 6 чоловік (п’ять основних гравців і один запасний). Буде проведено 4 відбіркових гри, після яких переможці зустрічаються у півфіналах та фіналі.

Завдання гравців – дати правильну відповідь на питання, поставлене ведучим, раніше, ніж команда суперників. При виконанні цих умов команда отримує одне ігрове очко. На обговорення кожного питання дається 60 секунд. У разі дачі неправильних відповідей командами вводиться система 3-х підказок, яка дає можливість командам правильно відповісти на вопросный раунд. Час обговорення відповіді після кожної підказки триває 20 секунд. Відлік часу ведеться асистентом ведучого на “Брейн-системі”.
Всі зустрічі-змагання проходять до 6-ти очок.
Головна нагорода: стилізований кубок і грошовий приз.

З нетерпінням чекаємо продовження!