by nimda/ January 3. 2017/ 0 Comments/ Новини

Переваги дерев’яних вікон незаперечні. Вони екологічні, і на відміну від навіть самого якісного пластику, «дихають». І, що не менш важливо дерев’яні вікна, завдяки своїм високим естетичним властивостям дерев’яне вікно є елементом загального інтер’єрного рішення.

У виробництві дерев’яних віконних систем ми використовуємо чотирьохшаровий клеєний брус з ламелями радіального та напіврадіального розпилу, на відміну від менш статичного і більш дешевого бруса тангенсальная розпилу. Це дозволяє виготовляти вироби набагато більших розмірів. З метою збільшення терміну експлуатації найбільш схильні до несприятливого впливу зовнішніх факторів частини вікон закриті алюмінієвими профілями.

Особливу увагу наша компанія приділяє технології покриття дерев’яних вікон. Просочення дерев’яного вікна здійснюється шляхом занурення, тим самим забезпечуючи рівномірну і достатню основу.

Максимальна ефективніть роботи дерев’яного вікна досягається шляхом використання якісного і, що найголовніше оптимального для нашої кліматичної смуги склопакета.

Наша компанія рекомендує в дерев’яних вікнах використовувати двокамерний склопакет з зовнішнім мультифункційним склом, внутрішньою енергозберігаючим і теплою дистанцією. На відміну від холодної алюмінієвої дистанції, тепла дистанція перешкоджає появі конденсату на кромці склопакета зсередини, збільшуючи коефіцієнт опору теплопередачі, особливо в склопакетах невеликого розміру. Дерев’яні вікна – товщина склопакетів в даних системах 44 мм або 52 мм.

Дерев’яні вікна-найбільш часто використовувана деревина – сосна, модрина, дуб. Також ми пропонуємо вироби з деревини екзотичних порід, що витримує досить жорсткі кліматичні умови. Віконні системи, пропоновані нами, використовуються для скління будинків, квартир, офісних приміщень.

Oksana Dolgopiatova спасибі за такий класний проект і ідеї. Бажаємо, щоб кожен проект був успішним і вдалим, щоб кожна задумка була незвичайною і унікальною, щоб в роботі поєднувалося браво майстерність і творче натхнення як ми видем в цій роботі.
Успіху і загального визнання. Приємно було попрацювати в проекті.

# ВіконнаГільдія #
# ОконнаяГільдія #

Назва проекту: Alise Рік і місце реалізації проекту: Київ, 2016 р

Для замовлення якісної продукції і професійних робіт, відвідайте наш офіс в Україні (Київ), або зв’яжіться з менеджерами по телефону: (044) 425-24-29, 38 (093) 630-85-29, 38 (050) 413-10 -55, 38 (050) 513-10-18, 38 (050) 230-17-57