by nimda/ December 8. 2016/ 0 Comments/ Новини

Фінал Intellectual Battle-2016 відбувся! Він був напруженим, яскравим і закінчився феєрично! Дякую обом командам-фіналістам, окремо капітанам Valerii Kuznetsov (Дніпро) і Oleg Volosovskiy (Київ) за атмосферну і живу Гру! Ви гідні звання “інтелектуали” і стали першими почесними учасниками закритого інтелектуального клубу архітекторів!

Мета Intellectual Battle 2016 — це створення дружньої та позитивної атмосфери, де дві команди суперників, що складаються з архітекторів і дизайнерів з усієї України, будуть змагатися у своїх знаннях дизайну, архітектури і мистецтва. Всього зібрано 8 команд, кожна з яких складається з 6 чоловік (п’ять основних гравців і один запасний). Буде проведено 4 відбіркових гри, після яких переможці зустрічаються у півфіналах та фіналі.

Intellectual Battle 2016 — це ігри для неординарних, креативних, азартних і всебічно розвинених людей. Збирають архітекторів, дизайнерів, друзів і партнерів в одному просторі для розширення комунікації, розвитку партнерських відносин і просто дружнього відпочинку.
Спонсором інтелектуальних ігор стала компанія «Віконна Гільдія». Ми вітаємо київську команду з перемогою у заключній Грі сезону 2016 і бажаємо такого ж вдалого закінчення року!

Дерев’яні вікна під замовлення від виробника. Дерев’яні вікна найвищої якості. Доступні ціни, сервіс. Використовувана деревина—сосна, модрина, дуб. Звертайтесь!

Скоро Intellectual Battle-2017!