by nimda/ April 12. 2018/ 0 Comments/ Новини

YOU ARE – KIFF 2017

Журнал PRIMA INTERIOR і студія NOTTDESIGN створили на виставці KIFF простір Аудіторіум YOU ARE, який об’єднав українських архітекторів та дизайнерів в своєму пориві розвивати український предметний дизайн і гідно представляти його на європейському ринку. Розробка концепту Сергія Готвянского: «Об’ємні споруди павільйону символізують стопки журналів, кожна стопка – місто України: Київ, Львів, Харків, Дніпро, Одеса, на сторінках якої представлений предметний дизайн відповідного міста. Зараз український предметний дизайн зароджується і розвивається, і тільки ми можемо зробити так, щоб Україна асоціювалася з хорошим смаком і дизайном ». Партнери проекту стала компанія «Віконна Гільдія«, які били забудовниками по вікнах, меблів і дверей.

Компанія «Віконна Гільдія» готова запропонувати весь свій досвід і професіоналізм для того, щоб Ваш будинок був світлим, надійним і затишним.

Щоб разом з Вами побудувати будинок Вашої мрії, ми використовуємо новітні технології у виробництві дерев’яних і комбінованих, алюмінієвих віконних і дверних конструкцій, дерев’яних інтер’єрів, меблів, сходів. Знання, накопичені нашою командою, допоможуть втілити Ваші мрії з допомогою наших інженерних рішень.

Наша компанія строго дотримується сучасних стандартів якості, спирається на сучасну виробничо-технічну базу.

Крім того – до Ваших послуг команда інженерів, конструкторів і технологів, які мають великий досвід роботи в індивідуальному проектуванні і впровадженні складних проектів.

«Віконна Гільдія» пропонує комплексні рішення на основі продукції і матеріалів провідних вітчизняних і європейських виробників.

Хочемо подякувати за цікавий проект в якому ми взяли участь і показали нашу роботу по виробам в незвичайній для нас презентації. Окреме спасибі Ірині Прима від усієї команди «Віконна Гільдія«. Дякую за веселе і плідну співпрацю «YOU ARE» – Kiff 2017, за чудову і результативну роботу, за загальний інтерес і взаємодопомога. Бажаємо вам великих успіхів і удачі, стрімкого особистого зростання в діяльності.

Чекаємо нових проектів і їх реалізацію.

З повагою, колектив «Віконна Гільдія»