Будівництво будинку — це нова ступінь в забезпеченні комфортних умов життя кожної людини. Значення цього процесу важко переоцінити. Адже будинок буде зберігати тепло вашого сімейного вогнища! У ньому будуть звучати голоси Ваших улюблених! В ньому буде жити ваше щастя! В ньому будете жити Ви! Компанія «Віконна Гільдія» готова запропонувати весь свій досвід і професіоналізм для того, щоб Ваш будинок був світлим, надійним і затишним.

Щоб разом з Вами побудувати будинок Вашої мрії, ми використовуємо новітні технології у виробництві дерев’яних та комбінованих, алюмінієвих віконних і дверних конструкцій, дерев’яних інтер’єрів, меблів, сходів. Знання, накопичені нашою командою, допоможуть втілити Ваші мрії за допомогою наших інженерних рішень.

Наша компанія дотримується сучасних стандартів якості, спирається на сучасну виробничо-технічну базу. Мета сайту — ознайомити Вас з видами нашої продукції, які вже втілені в проектах, і тими, що Ви можете використовувати для створення власних. Крім того, до Ваших послуг команда інженерів, конструкторів і технологів, які мають великий досвід роботи в індивідуальному проектуванні та впровадженні складних проектів. «Віконна гільдія» пропонує комплексні рішення на основі продукції і матеріалів провідних вітчизняних та європейських виробників.

С повагою,
Колектив «Віконна Гільдія»