Как сэкономить деньги, если вы решили купить деревянные или комбинированные окна?

Друзі, хочемо поділитися з Вами порадами як зберегти вікна в процесі будівництва і не витрачати великі гроші на їх реставрацію. Наші поради засновані на нашому досвіді роботи, реальних ситуаціях і роботах по усуненню дефектів.

Однією з основних причин пошкодження вікон – це те, що часом Замовники ставлять дерев’яні вікна на початку або середині ремонту. Будівельники всіма правдами намагаються переконати, що так буде краще. Дійсно, так будувати легше, але потім, як правило, винних не знайти і за все платить Замовник. Ми не рекомендуємо це робити.

Правило №1. Дерев’яні, дерево-алюмінієві вікна бажано ставити коли всі «мокрі» роботи (штукатурка стін, заливка підлог) в приміщенні закінчилися і приміщення набуло природну вологість. Так, зовсім забули про укоси. Їх можна вирівняти розчином, це дозволить зробити монтаж якісним, так як до нерівної поверхні пароізоляційна стрічка клеїться погано.

Правило №2. Не залишати будинок з дерев’яними вікнами на зиму без опалення.

Правило №3. При запуску опалення проводити його плавно, не різко. Досвідчені будівельники знають, що при запуску опалення на повну потужність великі стулки можуть бути деформовані.

Правило №4. Після монтажу вікон і дверей не ставити ручки. Зазвичай будівельники штукатурять укоси при відкритих стулках (пилом дихати ніхто не хоче) і на фурнітуру потрапляє бруд. Також при монтажі підйомно – зсувних систем, в побуті -«раздвижек», фурнітуру пошкоджують у 30% випадків. Досить коли проносять будматеріали через отвір ходити по напрямних у брудних будівельних черевиках або періодично вихлюпувати розчин проходячи крізь отвір. Ролики на напрямних не залізні, від дрібних каменів можуть псуватися і «розсування» буде працювати не так добре, як Вам би хотілося.

Правило №5. Не заклеювати дерев’яні вікна скотчем або малярською стрічкою з сильною клейовою основою. Це буде коштувати дуже дорого, оскільки доведеться або проводити дорогу реставрацію на місці, або перешліфовувати вікна повністю у виробничих умовах. Хочете дізнатися, як правильно зберегти дерев’яні вікна? Телефонуйте нам, чим зможемо допоможемо.