by nimda/ July 4. 2016/ 0 Comments

Алюмінієвий профіль не вимагає особливого догляду, він здатний нести високі статичні навантаження, конструктивним при складанні складних виробів.Віконні системи з алюмінієвого профілю мають високий коефіцієнт опору теплопередачі, вони цілком здатні берегти тепло як дерев’яні вікна, стійкі до процесу корозії.
Використання алюмінієвих конструкцій в склінні балконів, виробництві дверей і вікон сьогодні користується попитом. Можливість використовувати віконні профілі різної конфігурації, типу і кольору дає простір для оригінальних дизайнерських рішень в розробці інтер’єру і архітектурного вигляду будівлі в цілому. Конструкції з алюмінію, крім усього іншого, мають високу ступінь пожежобезпеки .

Найбільш часто використовувані нами профільні системи належать таким всесвітньо відомим брендам, як REYNAERS, ETEM, PROFILCO, SCHUCO.
Фарбуванням і обробкою поверхні алюмінію можна досягти дивовижних спеціальних ефектів: приємне оку і руці високоміцне покриття Coatex, тепла текстура дерева, благородний «антик» та інші.
Остаточна ж обробка може бути представлена в матовому, напівглянсовому або глянцевому виконанні. Алюмінієві системи одночасно легкі і міцні. Вони ідеально підходять для приміщень зі стабільно високим рівнем вологості: зимові сади, басейни, оранжереї і т. д.
Важливо відзначити ще дві додаткові переваги: легкість монтажу і невисока ціна на алюмінієві вікна. Завдяки тісній співпраці з найбільшими виробниками профілів і комплектуючих для вікон ми маємо можливість встановлювати демократичну вартість на продукцію найвищої якості.

Наша компанія не обмежується виготовленням і установкою алюмінієвих віконних систем: ви також можете замовити підвіконня, відливи та інші аксесуари для вашого вікна.

Кваліфікований монтаж вікон – це важливий етап після виміру і виробництва алюмінієвих профілів. Установка вікон фахівцями компанії «Віконна Гільдія» гарантує їх герметичність та збереження тепла всередині приміщення. Саме професіоналізм і великий досвід майстрів дозволяють виконувати роботи якісно, швидко та з дотриманням усіх необхідних вимог.

Для замовлення якісної продукції і професійних робіт, відвідайте наш офіс в Україні(Київ) , або зв’яжіться з менеджерами по телефону: (044)425-24-29,  38(093)630-85-29,  38(050)413-10-55),

38(050)513-10-18,  38(050)230-17-57.

Зразки даних систем представлені в шоу-румі компанії

Фотозвіт - Алюмінієві системи

Slogan for area