by nimda/ July 4. 2016/ 0 Comments

Безумовними перевагами бронзи як матеріалу для віконних систем є її довговічність і стійкість до корозії. Крім того, обрамлення з бронзового профілю робить вікна вишуканими і неповторними. Будь спеціальний ефект або покриття на бронзі виглядає унікально.

Бронзові вікна і двері можна використовувати в будівництві не тільки особняків, але і при обробці комерційних приміщень: ювелірних та меблевих салонів, бутіків, ресторанів.

Mixlegno група славиться своєю високою універсальності і гнучкості бронзових досягнень, престижний і благородний метал з високою корозійною стійкістю. Ця особливість робить цей матеріальний ідеал для архітектури високого рівня. Завдяки своєму внутрішніму столярній відділу, компанія пропонує обробку цього унікального і дуже міцного елемента. Екструдовані профілі ексклюзивної групи Mixlegno дають унікальну особистість у процесі роботи. Міднення операції, полірування і Antiquing дають бронзові тони і унікальні та оригінальні ефекти.

Завдяки своєму природному процесу окислення, бронза здатна на різноманітні та унікальні відтінки, досягаючи захоплюючих оптичних ефектів забезпечуючи при цьому високу технічну і функціональну ефективність. Цей матеріал підходить для самих екстремальних кліматичних умовах, зберігаючи при цьому незмінним у часі свого престижу, завдяки висувним швам , виконаних висококваліфікованим персоналом.

Цей матеріал не вимагає технічного обслуговування. Досвід і художня цінність визнана у всьому світі, призвели компанію реалізувати не тільки вікна і двері, але і предмети меблів , такі як гардеробні, поручні та багато інших аксесуарів .

Універсальність наших виробничих цехів підходить різним потребам.

Художню цінність і престиж матеріалів, форм і якість виготовлення роблять його висока система якості, елегантний і витончений стиль.
Ці системи відносяться до розряду найбільш довговічних, вони не вимагають додаткового догляду з зовнішньої сторони.

Дані системи можуть використовуватися для скління квартир, котеджів, офісних приміщень преміум-класу, а також пам’яток архітектури. Ми пропонуємо різні варіанти виконання як дерев’яної частини системи, так і бронзової накладки.

Основною перевагою пропонованої нами бронзової системи є високий коефіцієнт опору теплопередачі, а це значить, що навіть в наших широтах можна дозволити собі будівництво особняка, наприклад, в середземноморському стилі.

Зразки представлені в шоу-румі компанії.

Для замовлення якісної продукції і професійних робіт, відвідайте наш офіс в Україні (Київ) , або зв’яжіться з менеджерами по телефону: (044)425-24-29, 38(093)630-85-29, 38(050)413-10-55, 38(050)513-10-18, 38(050)230-17-57.

Фотозвіт - Бронзові вікна та двері