by nimda/ November 21. 2016/ 0 Comments

Компанія «Віконна Гільдія» готова запропонувати весь свій досвід і професіоналізм для того, щоб Ваш будинок був світлим, надійним і затишним.

Щоб разом з Вами побудувати будинок Вашої мрії, ми використовуємо новітні технології у виробництві дерев’яних та комбінованих, алюмінієвих віконних і дверних конструкцій, дерев’яних інтер’єрів, меблів, сходів. Знання, накопичені нашою командою, допоможуть втілити Ваші мрії за допомогою наших інженерних рішень.

«Віконна Гільдія» пропонує послуги:

  • Нанесення порошкових покриттів на сучасному обладнанні, сертифікованому знаком якості Qualicoat;
  • Нанесення покриття з імітацією деревини на алюмінієвій поверхні (Decoral);

Порошкові покриття пропонуються в різних кольорах, таких як RAL, NCS, колірна палітра ALURON (ACC). Також пропонуються покриття в дБ-кольорах, системи з подвійним шаром SEASIDE з запобігає корозію грунтующим порошком, декорами з імітацією деревини і анодуванням за стандартами Qualanod.

Зрозуміло можливі різні ступеня глянцю:

  • шовковистий глянець
  • матовий
  • структурний та інші.

Колекція кольорів.
КОЛІРНА ПАЛІТРА. Понад 100 варіантів поверхонь для надання профілів індивідуальної особливості.

Установка для нанесення порошкових покриттів новітнього покоління, сертифікована знаком якості Qualicoat, дозволяє наносити всі кольори RAL і NCS, а також палітру спеціальних кольорів з колірної колекції ALURON.

 

Зразки представлені в шоу-румі компанії.

Для замовлення якісної продукції і професійних робіт,відвідайте наш офіс в Україні (Київ) , або зв’яжіться з менеджерами по телефону: (044)425-24-29,  38(093)630-85-29,  38(050)413-10-55,

38(050)513-10-18,  38(050)230-17-57.