by nimda/ July 4. 2016/ 0 Comments

Розсувні системи підрозділяються на зовнішні і внутрішні. Розсувні двері гармошки зручні у використанні, дозволяють відкрити отвір по всій ширині до 5 метрів, за мінусом зрушених стулок, які йдуть всередину приміщення в одну або різні сторони. Відкривати такі двері зручно і легко, кількість стулок від 3 до 8 дозволяє створювати неповторний інтер’єр вашого житла.

Двері розсувні і двері-гармошки – стулки відкриваються і складаються, але одна стулка може бути поворотно-відкидна для провітрювання або для проходу. Наявність кріпильних елементів забезпечують надійність при закриванні кожної секції, оскільки в конструкції коробки немає допоміжний вертикальних імпостів крім самих зсувних стулок. Зсередини накладні петлі і поворотні шарніри закриті декоративними заглушками.

Нами пропонуються наступні види зовнішніх розсувних систем:

  • підйомно-здвижные,
  • паралельно-здвижные,
  • похило-здвижные,
  • “гармошки” зовнішнього та внутрішнього відкривання.

Розсувні двері можуть бути виконані з дерев’яного, дерево-алюмінієвого, дерево-бронзового профілю, стали “кортен”, з нержавіючої сталі або алюмінію, скла.

Перевагою даних розсувних систем є можливість максимального відкриття приміщення для реалізації найсміливіших бажань. При проектуванні даного виду скління необхідно передбачати можливість встановлення москітних сіток.

У разі необхідності закрити нестандартно широкий дверний отвір усередині приміщення дуже виручають як двері, що працюють за принципом жалюзі (двері-гармошки), так і розсувні двері, що відкриваються в одній площині. Розсувні двері не займають таке іноді дефіцитне житловий простір і навіть можуть використовуватися в якості поділяють простір міжкімнатних перегородок. Розсувні двері легко вписуються в будь-який інтер’єр, а будучи виготовленими з високоякісних матеріалів і фурнітури приносять ні з чим незрівняне задоволення при відкриванні-закриванні.

Наша компанія пропонує проектування, виготовлення, монтаж, гарантійне та післягарантійне обслуговування розсувних систем. Ми використовуємо високоякісні матеріали і співпрацюємо з світовими лідерами у виробництві розсувних систем.

У нашому шоу-румі представлений наочний зразок внутрішньої розсувної системи. Приходьте і переконайтеся самі в простоті її функціонування і найвищій якості обробки.

З нами Ви реалізуєте будь-яку ідею розсувних дверей!

Для замовлення якісної продукції і професійних робіт, відвідайте наш офіс в Україні (Київ) , або зв’яжіться з менеджерами по телефону: (044)425-24-29, 38(093)630-85-29, 38(050)413-10-55, 38(050)513-10-18, 38(050)230-17-57.

Фотозвіт - Двері розсувні, "двері-гармошки"