by nimda/ July 4. 2016/ 0 Comments

Складно уявити архітектуру сучасного мегаполісу без світлопрозорих фасадних конструкцій, скляних фасадів будинків, офісних будівель і торгових центрів, аеропортів та інших споруд.

Всюди у великих містах ми бачимо атріуми, зимові сади, вітражі, зенітні ліхтарі. Завдяки останнім технічним досягненням, які відбилися й на галузі фасадного скління будівель, стало можливим проектувати скляні та полімерні фасадні конструкції будь-якої складності і створювати світлопрозорі елементи, які здатні реалізувати навіть найсміливіші естетичні уподобання архітектора і Замовника.
Фасадне скління – данина сучасній моді архітектури мегаполісу. Однак і в приватному будівництві сьогодні дуже актуальне застосування фасадних екстер’єрів, особливо панорамних.
Фасадне скління призначене для скління великих площ будівлі. Прозорі скляні фасади найбільш часто використовуються при склінні промислових будівель, виставочних, торгових та офісних центрів, приміщень соціального обслуговування, останнім часом стали популярні в облицюванні житлових будинків.

Залежно від безпосереднього призначення можуть використовуватися різні типи стекол:

-броньовані;

-енергозберігаючі;

-протипожежні;

-і багато інших.

В одному склопакеті можуть поєднуватися відразу кілька таких властивостей, що забезпечить захист не тільки від будь-яких кліматичних явищ, але і від пожежі. Так як фасадне скління замінює собою частину стін, то до них пред’являють повішені протипожежні вимоги. Існують протипожежні фасади, витримують вплив прямого горіння тривалістю 30 хвилин і 60 хвилин.
Світлопрозорі конструкції тепер застосовуються не тільки для внутрішніх перегородок і невеликих вікон. Скляні фасади – поширене явище у великих містах. Повністю скляні стіни офісів і торгових центрів – один з ознак сучасності. Проте зовнішнє скління фасадів будівель широко використовується і в житловому секторі, особливо в приватному будівництві (заміські будинки, котеджі, особняки).
Наша компанія спеціалізується на комбінованих фасадних системах з використанням різних порід дерева в поєднанні з металом (алюміній, бронза, кортеновская сталь).
Наші фасади відповідають сучасним вимогам енергозбереження, світлопрозорості, пожежостійкості, при необхідності – кулестійкості обраного класу. Нами пропонуються послуги по проектуванню, виготовленню, монтажу та сервісного обслуговування даних конструкцій.
Вартість готових виробів  залежить від обраного матеріалу, фурнітури, функціональних вимог, складності установки.

Для замовлення якісної продукції і професійних робіт, відвідайте наш офіс в Україні (Київ) , або зв’яжіться з менеджерами по телефону: (044)425-24-29,  38(093)630-85-29,  38(050)413-10-55,

38(050)513-10-18,  38(050)230-17-57

Фотозвіт – Фасадне скління