by nimda/ July 4. 2016/ 0 Comments

Сьогодні двері повинні відрізнятися не тільки практичністю, але і красою, витонченістю і сучасним, стильним дизайном.
Використання сучасних технологій, найрізноманітніших матеріалів — від традиційної до деревини настільки полюбилася вже бронзи — дозволить точно вписати двері в інтер’єр, а також підкреслити оригінальність і красу вашого будинку, квартири, офісу.
Міжкімнатні двері з масиву натурального дерева естетично впишуться в інтер’єр вашого будинку і забезпечать максимальний комфорт при експлуатації, а різноманітність моделей і можливої обробки допоможуть втілити в реальність самі сміливі дизайнерські задумки.

Завдяки сучасним технологіям варіанти обробки деревини і її декорування збільшуються з кожним новим днем. Також пропонуємо вашій увазі дерев’яні вхідні двері, які славляться своєю довговічністю і забезпечать спокій на довгі роки. Вхідні двері з масиву натурального дерева є не тільки візитною карткою будинку або квартири, але і гідною прикрасою вашого житла. Всі двері проходять належну сертифікацію і відповідають найвищим эвропейським стандартам якості. Для додаткового захисту і збільшення терміну експлуатації дерев’яних дверей фахівці нашої компанії рекомендують використовувати натуральні лаки і масла європейського виробництва.

У нас ви можете замовити ексклюзивні міжкімнатні двері за індивідуальним проектом будь-яких розмірів, форм та оздоблення з благородних порід деревини: ясень, сосна, тік,  бук, дуб, вільха та інших. Виготовимо для вас кабінети, бібліотеки, шафи, стінові панелі, балки, плінтуса та ін.

Ми виробляємо дерев’яні міжкімнатні, вхідні і розсувні двері найвищої якості за індивідуальними замовленнями.

Компанія «Віконна Гільдія» володіє солідним технологічним досвідом і розвиненим виробництвом, використовує сучасні технології і кращі конструктивні матеріали, створює унікальні дизайнерські лінійки оригінальних моделей міжкімнатних дверей.

Особливо високу оцінку заслужили міжкімнатні двері з дерева під замовлення, надають будь-якій обстановці вишуканість і високий статус. Вони завжди проводяться за унікальними технологіями, з елітних порід деревини (найчастіше використовується сосна,ясень, дуб), з урахуванням особливостей дерев’яного інтер’єру замовника і його індивідуальних побажань.

Наша компанія пропонує проектування, виготовлення, монтаж і сервісне обслуговування міжкімнатних дверей.

Для замовлення якісної продукції і професійних робіт, відвідайте наш офіс в Україні (Київ) , або зв’яжіться з менеджерами по телефону: (044)425-24-29,  38(093)630-85-29,  38(050)413-10-55,

38(050)513-10-18,  38(050)230-17-57.

Фотозвіт - Міжкімнатні двері