by nimda/ July 4. 2016/ 0 Comments

Сходи — один з центральних елементів інтер’єру.Природно, що її зовнішній вигляд не менш важливий, ніж функціональність і надійність.Сьогодні матеріали і технології, доступні нашим фахівцям, дозволяють спроектувати і обладнати будь-які сходи: імпозантну в стилі Людовика XIV, масивно-грубувату в стилі кантрі або легковажну в ультрасучасному стилі хай-тек.

Сходи на замовлення може бути виконана в дереві ( дуб, ясен, клен, червоне дерево, берест, черешня), камені , комбінованому варіанті (дерево – камінь, дерево-кування, камінь-кування).

Проектування сходів за індивідуальними замовленнями, а також їх виробництво і установка – це робота співробітників компанії “Віконна Гільдія”, яку вони виконують на належному професійному рівні, якісно і з душею. У нас можна купити сходи із дерева, скла, металу, каменю або інших популярних і рідкісних матеріалів.
 Багатий досвід роботи дозволяє нам працювати з проектами різного рівня складності. Ми можемо виготовити сходи на замовлення від стандартних до ексклюзивних конструкцій з різних видів матеріалів: від традиційного дерева до оригінального скла. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до всіх клієнтів.
Ми допоможемо Вам розібратися в широкому асортименті сходових підйомів і підібрати підходящий варіант.
Через деякий час Ваш будинок буде прикрашений красивою і зручною драбиною. Для того щоб виготовити і встановити сходи на замовлення за індивідуальними розмірами необхідно провести замір отвору, де розташовані сходи. Після заміру ми виробляємо розрахунок сходів: її технічні розміри, елементи оздоблення, кількість необхідного матеріалу, з яких складається ціна сходів.
При необхідності за Вашим бажанням, наші фахівці складуть проект сходів, який дозволить точно уявити майбутній результат. Як правило, креслення сходів відображає розміри сходів, конструкцію, кількість ступенів, елементи оздоблення та інші параметри.
Виготовлення дерев’яних сходів на замовлення проводиться в цеху. Там же проходить фарбування в колір окремих деталей. Збірка і установка сходів на другий поверх виконується безпосередньо на об’єкті замовника. Ви можете ознайомитися з виконаними роботами в розділі сайту , де представлені фото дерев’яних сходів.

Вартість сходи залежить від обраного матеріалу та складності проекту.

Для замовлення якісної продукції і професійних робіт, відвідайте наш офіс в Україні (Київ) , або зв’яжіться з менеджерами по телефону: (044)425-24-29, 38(093)630-85-29, 38(050)413-10-55, 38(050)513-10-18, 38(050)230-17-57.

Фотозвіт - Сходи