by nimda/ July 4. 2016/ 0 Comments

Сучасна вхідні двері — синонім безпеки, надійного захисту будинку. В продуманому, стильному домі,  вхідні двері гармонійно поєднується з віконними рамами, внутрішніми дверима і, звичайно, з внутрішньою обробкою і інтер’єром.
Наша компанія пропонує такі варіанти вхідних дверей як:

Дерев’яні вхідні двері. Найбільш часто використовувані матеріали: дуб та сосна. Правильна переклеювання бруса і оздоблення конструкцій – гарантія довгої роботи двері.
Можливість варіантів інтер’єрних рішень у вигляді пілястр, тумб, колон, різьблених елементів роблять цю продукцію унікальною для архітектурних рішень при порівняно демократичною ціною. Однак, дані вироби вимагають догляду. Не рекомендується ставити такі вироби на сонячній стороні без козирка.
Вхідні двері з термированного бруса. Найбільш часто використовуваний матеріал – ясен. За рахунок використання термодерева (термированный ясен) дане вироби не боїться вологи: навіть після повного занурення у воду при висиханні не деформується (“не веде”, “крутить”). В даному варіанті дверей також допускаються будь-які декоративні елементи (корони, тумби, пілястри, колони тощо). – Алюмінієві вхідні двері. Практичне і надійне рішення з точки зору догляду. Правильні і чіткі лінії дозволяють забезпечити прості рішення в інтер’єрі. Зазвичай застосовуються в офісах, вологих приміщеннях, приміщеннях і т. д., дозволяючи закривати прорізи великих розмірів.

Дерево-алюмінієві вхідні двері. Поєднання двох систем забезпечує можливість фантазувати в частині покриття та оздоблення зсередини з невибагливістю і надійністю зовні. Найбільш часто використовується в елітному приватному житловому будівництві.

Дерево-бронзові вхідні двері. Один з найбільш унікальних видів вхідних дверей. Дана продукція підкреслює статус господаря приміщення незалежно від внутрішнього інтер’єру. Такі двері максимально практичні і цікаві з точки зору самих сміливих інтер’єрних рішень. В залежності від терміну служби зовнішня бронза змінює свій колір, набуваючи благородність відтінків.

Бронзові двері. Даний вид дверей знайшов свою популярність в США і Європі. Унікальність даного виду дверей полягає в можливості забезпечити максимальний розмір дверей при мінімальному видимому підставі. Нашою компанією пропонуються теплі бронзові двері за індивідуальними розмірами.

Двері з нержавіючого профілю. Даний вид дверей знайшов свого споживача в інтер’єрних рішеннях стилю хай-тек.

Одним з важливих складових дизайну дверей є дверна ручка.

Наша компанія пропонує розробку, виготовлення та встановлення ручок індивідуального дизайну, розкриває вид діяльності  фірми, логотип і т. д. Вартість виробів від 250 €/кв. м

Для замовлення якісної продукції і професійних робіт, відвідайте наш офіс в Україні (Київ) , або зв’яжіться з менеджерами по телефону: (044)425-24-29,  38(093)630-85-29,  38(050)413-10-55),

38(050)513-10-18,  38(050)230-17-57.

Фотозвіт - Вхідні двері

Slogan for area