Про нас

Компанія заснована в Києві в 2009 році. Професіонали з більш ніж десятирічним досвідом роботи в деревообробному бізнесі об’єдналися, щоб запропонувати новий рівень сервісу в реалізації індивідуальних проектів.

Ми виготовляємо двері, вікна, а також інтер’єрні рішення для громадських і житлових просторів. Працюємо за кресленнями архітекторів, або проектуємо моделі самостійно. Співпрацюємо з дизайнерами інтер’єрів і приватними замовниками. У нас великий досвід роботи з іноземними клієнтами, відправляємо продукти по всьому світу.

Наші виробничі потужності розташовані під Києвом і в Закарпатській області України. Висококласне обладнання та рівень кваліфікації співробітників дозволяють реалізовувати складні з точки зору конструктиву і точності завдання.

У світі досить стандартних дверей, пластикових вікон, серійних шаф і тумбочок. Ми працюємо для тих, кому потрібно щось більше – особлива річ, наповнена емоціями. Важливо все: тактильні характеристики і матеріал, естетика ліній і пропорції, звук відкривання і закривання. Наша мета — створити елемент обстановки, який буде радувати свого власника кожен день.

Наша філософія

Ретельно готуємось

Буває, що клієнт приходить з ідеєю того, яке вікно, вітрина або гвинтові сходи йому потрібні. Це може бути образ з фільму або спогад з готелю, в якому він зупинявся в подорож. Коли немає чіткої задачі, а тільки ідея, ми починаємо з референсів, потім робимо ретельні виміри, виготовляємо фрагменти прототипів і проходимо кілька етапів узгодження. Працюємо до тих пір, поки покупець не вигукне: «Ось, це воно!»
1

Пропонуємо варіанти

Одним замовникам потрібні вхідні двері рівня Bentley, інші вважають за краще практичність Skoda Fabia, а хтось живе в стилі Harley Davidson, і двері в будинок йому потрібні відповідні. Ми створюємо для клієнта дизайн, який відображає саме його цінності і спосіб життя.
2

Завжди чесні самі з собою

Кожну задачу ми можемо вирішити за допомогою різних матеріалів. Відповідно, бюджет буде різним. При необхідності ми знайдемо можливість зробити модель більш дешевою за рахунок порізки матеріалу або іншого способу з'єднання деталей. Однак ніколи не здешевлюємо на шкоду якості. Власне виробництво дозволяє маневрувати в цих питаннях.
3

З повагою ставимося до історії

У деяких особливих проектах ми використовуємо деревину, яка пролежала сотні років в якості балок перекриттів в старих будинках. Колеги вже знають про цю пристрасті запрошують забрати дерево з об'єктів, які демонтуються або проходять повну реставрацію. Так, ми стали володарями деревини з Будинку Руссова в Одесі. Це брус, привезений з Сибіру понад півтори століття тому. Рідкісне за своєю якістю дерево, міцне, як сталь. Працювати з таким матеріалом - особливе задоволення.
4

З азартом беремося за складні завдання

Коли в замовленні є виклик - це мотивує. Приклад з практики: клієнту потрібні двері в стилі хором Київської Русі. Ми піднімаємо літературу, вивчаємо побут того історичного періоду. Розробляємо конструкцію, яка відповідає запиту не тільки зовні, але і за технікою виготовлення, зі старовинними способами кріплень і з'єднань. Ми добиваємося ефекту легкої кривизни фасаду і наличників. Адже за часів, коли не було електричних верстатів, поверхня не могла бути ідеально рівною. На довершення до всього, ми купуємо на аукціоні антикварні ковані цвяхи і реставруємо їх за допомогою кислоти. Місія здійсненна! Двері «з Київської Русі» з'являються в сучасному київському будинку.
5

Прорахувати проект

Цікавить даний продукт?
Залишайте заявку - ми зв'яжемось з вами