Hayloft – справжній лофт

Ця дворівнева квартира – справжній лофт, яким його описують у підручниках. Вона розміщена в адміністративній будівлі. Спочатку вікон в цій частині будівлі майже не було. Але господарів простору це не влаштовувало, їм потрібне було натуральне світло. Немає нічого неможливого для професійного архітектора – вікна ло підлоги з’явилися і повністю змінили апартаменти. Тепер вікна є навіть у ванній. І все це наша робота.
Важливе питання, яке виникає в проектах, де багато скління, – це енергоефективність будівлі. Коли висота стель в приміщенні досягає шести метрів, а значну площу стіни займають вікна, важливо все прорахувати, щоб уникнути тепловтрат. Технічні характеристики наших вікон, а також досвід наших майстрів це дозволяють. Зайвих витрат на опалення в Hayloft точно не буде.
Обов’язково погортайте фото – в цьому інтер’єрі багато виразних деталей. Зверніть увагу на меблі і декор, більшість предметів створені українськими дизайнерами. Пишаємося колегами, і закликаємо наших клієнтів вибирати українське. Сьогодні це особливо важливо!